Eyüp sultan Anahtarcı

Eyüp sultan Anahtarcı

Dalgınlıkla veya aceleyle çıktığımızda kendimize ait eşyaları kaybedebiliyoruz bunlardan bir tanesi anahtar olabiliyor çoğu zaman, bunu dert etmenize gerek yok. Eyüp sultan anahtarcı servisimiz anahtar kayıplarını dert olmaktan çıkarmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan firmamız size kesintisiz olarak çilingir hizmeti sunmaktadır. Eğer siz de çilingire ihtiyacınız var ise telefon numaramız olan 0212 993 15 74 numaramızdan gece gündüz saat farketmeksizin ulaşabilirsiniz.

Tüm çekili, kilitli kapı açımı, kasa açımı, bina kapısı kilit montajı, kilit onarımı, rozet değişimi, otomobil kapısı ve anahtar kopyalama gibi işlemlerinizde size profesyonel usta kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

15 yıllık usta geçmişimizle bunca senedir edindiğimiz tecrübelerimizle müşterilerimize en kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Siz de hızlı ve kaliteli bir anahtarcı hizmeti almak isterseniz bize telefon numaramızdan ulaşabilir, aklınıza gelen sorunlarda bile WhatsApp üzerinden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA